Ciekawe zabawy na wieczór panieński

Każda kobieta doskonale wie, że wieczór panieński to wydarzenie niecodzienne i jedyne w swoim rodzaju. Dlatego też musi być przede wszystkim niezapomniane, ale też przynieść dużo radości i fajnej zabawy. Co tak naprawdę znaczy niezapomniana impreza? Dla każdej osoby może to być coś zupełnie innego. Dlatego bardzo ważnym elementem przygotowań wieczoru panieńskiego, jest trafienie w gusta Panny Młodej.


Tradycyjnym elementem każdego wieczoru panieńskiego są różnego rodzaju gry, quizy i zabawy. Pozwolą uatrakcyjnić imprezę i rozluźnić atmosferę, a także zbliżyć bardziej do siebie uczestniczki imprezy, jeśli nie wszystkie ze sobą znają się. Nie ma znaczenia w jakim miejscu odbędą się wcześniej zaplanowane atrakcje – może to być każde miejsce w jakim zaplanujecie wieczór panieński. Poniżej przedstawimy Wam kilka ciekawych i sprawdzonych pomysłów. Rozpoczniemy od popularnej gdy w zakazane słówka. Główną osią gry jest nieużywanie słów, które bezpośrednio wiążą się z tematyką ślubną. A co jeśli jedna z osób złamie podstawową zasadę? Musi wypić kieliszek wódki!

Jedną z najbardziej popularnych gier podczas panieńskiej zabawy są wyzwania. W tym celu musicie przygotować listę wyzwań dla Panny Młodej, z którymi będzie musiała się uporać podczas wieczoru panieńskiego. Jakie mają to być wyzwania? Puśćcie wodzy fantazji! Nie bójcie się wymyślić coś szalonego, ale oczywiście wszystko w granicach dobrego smaku. Cała zabawa powinna się odbywać w humorystycznej aurze, nie wprawiając Pannę Młodą w zakłopotanie.
Powinniście również przygotować wcześniej różnego rodzaju dodatki, które sprawią, że wieczór panieński będzie ciekawszy. W tym celu możecie zamówić np. szarfy, wstążki, dedykowane koszulki ze specjalnym napisem. Sprawdźcie jakie dodatki są popularne podczas sesji zdjęciowych – http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/.

 

Nikogo nie zaskoczymy stwierdzeniem, że wszystkie zaplanowane atrakcje powinny być przygotowane pod kątem upodobań Panny Młodej. Nie powinniście bezpośrednio pytać się głównej bohaterki wieczoru o jej preferencje, wieczór panieński powinien być dla niej zaskoczeniem. Bądźcie dyskretne! Może warto dopytać kogoś z bliskiego otoczenia o pomysły?

Reklamy